Sint en Piet alweer naar Spanje?

Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is sinterklaas-zonder-piet.jpg

(niet rijmend)
Dat Sint en  zijn Pietermannen in  deze tijd héél druk zijn om op 5 december iedereen iets moois of lekkers te bezorgen, dat weten we allemaal!
Repair Café Bussum houdt zich niét bezig met schimmels, schoorstenen en daken maar onze vrijwilligers zijn wel ook altijd druk…

Repair Café Bussum is elke 2e zaterdag in de maand paraat om uw probleempje of defect op te lossen. Als u na Sint en Piet ineens denkt ojéé, de kerstverlichting had vorig jaar wat kuren of kan die mooie feestjurk nog gerepareerd worden? Of als u die keukenhulp of -machine niet meer vertrouwt, bedenk dan dat op 8 december ons laatste Repair Café is voor de feestdagen.
Let op: voor kerstverlichting geldt dat LED verlichting vaak niet of lastig te repareren is.

Dus, kom langs en wij proberen een oplossing voor u te vinden!

Ook het Repair Café Bussum (i.s.m. het RC van de BEL gemeenten) streeft naar kennisverbreding. Daarom is recent voor onze vrijwilligers een workshop over lijmen gehouden. Lijmfabrikant Bison uit Goes leerde ons de kneepjes van het vak. Dus heeft u een lijmklus….

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *